Centro Design Apartments Poznań


Całkowicie nowy kompleks apartamentów znajdujący się w nowoczesnym apartamentowcu z windą w samym centrum Poznania tuż przy centrum handlu i sztuki Stary Browar, oddalony zaledwie 6 minut pieszo od Starego Rynku zapewni Państwu wszystko czego potrzebujecie: dobre restauracje, bary, muzea oraz galerie.

Apartamenty wyposażone są w aneks kuchenny ze zmywarką, lodówką, ekspresem do kawy, czajnikiem elektrycznym i wszystkimi niezbędnymi akcesoriami do przygotowania posiłków we własnym zakresie; przestronną łazienkę z prysznicem, wygodne łóżko, TV oraz szybkie WIFI.

Zadowolenie gości jest dla nas najważniejsze  dlatego z chęcią służymy pomocą w organizacji dostawy kwiatów, tortów, balonów np. z okazji urodzin jeśli chcecie Państwo zrobić niespodziankę najbliższej osobie. Dla wszystkich gości podróżujących służbowo na życzenie wypożyczamy drukarkę i skaner. 


Apartament mieści się w dzielnicy biznesowej w samym centrum Poznania. 
Odległości:
Centrum handlowe Stary Browar - 170 m
Kino-170 m
Apteka -170 m
Centrum medyczne - 170 m
Bankomat -5 m
Bank - 10 m
Tramwaj -30 m
Taxi-10 m
Dworzec Główny- 1,1 km
Dworzec Autobusowy - 1,1 km
Międzynarodowe Targi Poznańskie - 1,3 km
Restauracja- 170 m
Stary Rynek - 950 m

Przed budynkiem znajduje się przystanek tramwajowy i postój taksówek.


Pobliskie interesujące miejsca to m.in. Szpital dziecięcy w Poznaniu, Kościół Św. Stanisława Biskupa i Muzeum Narodowe. Najbliższym lotniskiem jest port lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego, położony 7 km od obiektu Centro Design Apartments.

Zapytanie

Uwaga: w treści życzenia nie podawaj swoich swoich danych ani danych dotyczących płatności